Każdy z nas czasami poszukuje wyciszenia, choćby krótkiej ucieczki od gwarnej codzienności, zaszycia się gdzieś, gdzie można wyłączyć komputer, zapomnieć o telefonach, odciąć się od codziennych problemów. A gdzie łatwiej i skuteczniej się wyciszyć, jeśli nie w czasie rekolekcji? Wejście w rytm klasztornego życia i modlitwy, spotkania z mnichami, konferencje, rozmowy, życzliwość i ciepło, cisza, niepowtarzalny urok tego ponad tysiącletniego Opactwa i wszechogarniający spokój – idealne warunki, aby zastanowić się przez chwilę nad sensem dalszej gonitwy, powrócić do harmonii i równowagi. Każdy może znaleźć coś, co go interesuje. Medytacja, duchowość, napawające radością i nadzieją spotkanie z ojcem Leonem Knabitem OSB – to tylko niektóre z propozycji. Każda z nich jest inna – niepowtarzalna i wyjątkowa. Ale wszystkie mają wspólną cechę – są głęboko zakorzenione w tradycji i duchowości benedyktyńskiej, wprowadzają w życie uczestników niepowtarzalne zmiany, prowadzą do pokoju i harmonii, do życia w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami.

[notice]Prosimy o wpłacanie uzgodnionych z Recepcją zaliczek za warsztaty i rekolekcje na konto: „Benedicite” Jednostka Gospodarcza Opactwa Benedyktynów w Tyńcu, ul. Benedyktyńska 37, 30-398 Kraków[/notice]

numer konta: 12 1240 1444 1111 0010 1851 6264

W tytule przelewu proszę wpisać nazwisko oraz tytuł i datę rekolekcji.   Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie warsztatów i rekolekcji oraz do zmiany cen.

Harmonogram rekolekcji – sezon 2012/2013


ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z PROGRAMEM NA NOWY SEZON:

Harmonogram rekolekcji – sezon 2013/2014