Zarys tematu

Jednym z zadań menadżera jest rozwój umiejętności swoich podwładnych. Nawet jeżeli menadżer nie ma wpisanego tego celu do swoich zadań, to warto, żeby dbał o rozwój swoich pracowników. Czym lepiej wyszkoleni podwładni, tym mniej koniecznych interwencji i możliwość powierzania ludziom coraz bardziej odpowiedzialnych zadań. To też mniejszy stres dla menadżera i możliwość poświęcenia czasu na inne priorytety. Jest to także szansa na posiadanie życia prywatnego.

Czy szef może być coachem dla pracownika? Czym się różni coaching prowadzony przez menadżera i kiedy będzie skuteczny? Jak go poprowadzić, żeby podwładni chcieli się uczyć i nie brali go za ocenę? Między innymi na te pytania odpowiemy podczas naszego warsztatu.

Warsztat stwarza unikatową okazję połączenia treningu umiejętności menadżerskich z możliwością odpoczynku i relaksacji w murach klasztoru.

Adresaci

Warsztat skierowany jest do menadżerów każdego szczebla oraz właścicieli małych i średnich firm, zarówno wierzących jak i ateistów, którzy, na przykład:

  • rozumieją, że rozwój pracowników zwiększa szanse na osiąganie coraz lepszych wyników;

  • chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie coachingu;

  • szukają pomysłów na sposób rozwoju podwładnych;

  • chcą zwiększyć szanse na wdrożenie standardów pracy;

  • mają poczucie, że posiadane umiejętności są niewystarczające do w pełni efektywnego prowadzenia coachingu;

  • chcą nauczyć się, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach coachingowych.

W ramach warsztatu – na życzenie uczestników – mogą być również poruszone problemy menadżerów, którzy zostali wybrani z obecnie zarządzanego przez siebie zespołu.

Prowadzący:

————————————————————————————————–

SONY DSCJacek Olszewski – certyfikowany trener i coach biznesowy, mediator, interwent kryzysowy, magister biologii (UMK Toruń). Od 10 lat specjalizuje się w rozwiązywaniu konfliktów, zaawansowanych negocjacjach biznesowych, rozwoju umiejętności menadżerskich, mediacjach rodzinnych i biznesowych oraz coachingu. Członek Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej (SWPS w Warszawie). Pracował na stanowiskach kierowniczych w firmach polskich i międzynarodowych. Prowadził zajęcia dla firm z różnych branż oraz SWPS we Wrocławiu i WWSE w Warszawie. 

————————————————————————————————-

Termin:

  • 27–29.06.2016

Rozpoczęcie: godz. 8.30  Zakończenie: godz. 13.00

Całkowity koszt udziału:

1800,00 zł 

Cena zawiera: udział w warsztatach, 2 noclegi w pokoju Komfort ze śniadaniem, wyżywienie (2 obiady, 2 kolacje), przerwy kawowe, zwiedzanie opactwa z przewodnikiem, koncert organowy

 

STRONA DOMU GOŚCI – zobacz ceny i rodzaje pokojów

 

Zapisz się:

tel. (12) 688 5 450, rezerwacje@jg.benedyktyni.com

Rezerwacji prosimy dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach:

9:00 – 17:00