Prowadzący:

————————————————————————————————–

SONY DSCJacek Olszewski – certyfikowany trener i coach biznesowy, mediator, interwent kryzysowy, magister biologii (UMK Toruń). Od 10 lat specjalizuje się w rozwiązywaniu konfliktów, zaawansowanych negocjacjach biznesowych, rozwoju umiejętności menadżerskich, mediacjach rodzinnych i biznesowych oraz coachingu. Członek Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej (SWPS w Warszawie). Pracował na stanowiskach kierowniczych w firmach polskich i międzynarodowych. Prowadził zajęcia dla firm z różnych branż oraz SWPS we Wrocławiu i WWSE w Warszawie. Twórca i właściciel „Dialogu w kryzysie”.

————————————————————————————————-

Terminy:

  • 23–25.03.2015

Rozpoczęcie: 12.30 Zakończenie: 16.00

Zarys tematu:

Jednym z zadań menadżera jest rozwój umiejętności swoich podwładnych. Nawet jeżeli menadżer nie ma wpisanego tego celu do swoich zadań, to warto, żeby dbał o rozwój swoich pracowników. Im lepiej wyszkoleni podwładni, tym rzadziej pojawia się konieczność interwencji przełożonego; zwiększają się również możliwości powierzania ludziom coraz bardziej odpowiedzialnych zadań. To także oznacza mniejszy stres dla menadżera i możliwość poświęcenia czasu na inne priorytety. Tworzy to szansę na właściwe zadbanie o życie prywatne.

Czy szef może być coachem dla pracownika? Czym się różni coaching prowadzony przez menadżera i kiedy będzie skuteczny? Jak go poprowadzić, żeby podwładni chcieli się uczyć i nie brali go za ocenę? Między innymi na te pytania odpowiemy podczas naszego warsztatu.

Warsztat stwarza unikatową okazję połączenia treningu umiejętności menadżerskich z możliwością odpoczynku i relaksacji w murach klasztoru.

Adresaci:

Warsztat dotyczy głownie coachingu umiejętności handlowych i menadżerskich!

Warsztat skierowany jest do menadżerów każdego szczebla oraz właścicieli małych i średnich firm — zarówno wierzących, jak i ateistów — którzy, na przykład:

  • chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie coachingu;
  • szukają pomysłów na sposób rozwoju podwładnych;
  • chcą zwiększyć szanse na wdrożenie standardów pracy;
  • mają poczucie, że posiadane umiejętności są niewystarczające do w pełni efektywnego prowadzenia coachingu;
  • chcą nauczyć się jak radzić sobie w trudnych sytuacjach coachingowych.

W ramach warsztatu — na życzenie uczestników — mogą być również poruszone problemy menadżerów, którzy zostali wybrani z aktualnie przez siebie zarządzanego zespołu. 

 

Całkowity koszt udziału:

1950 

 

STRONA DOMU GOŚCI – zobacz ceny i rodzaje pokojów

 

Zapisz się:

tel. (12) 688 5 450, rezerwacje@jg.benedyktyni.com

Rezerwacji prosimy dokonywać od poniedziałku do piątku w godzinach:

9:00 – 17:00

 

PRZECZYTAJ OPINIE – WEJDŹ NA NASZEGO BLOGA