STREFA KOBIETY WYZWOLONEJ

Zaprasza na rekolekcje w Staniątkach pt:

Jak otworzyć się na światło po doświadczeniu utraty dziecka

Termin:

22-26.07.2013

Utrata każdego dziecka to ból i cierpienie. Niezależnie od okoliczności. Być może straciłaś wyczekiwaną istotkę w wyniku samoistnego poronienia. Być może utraciłaś ją dokonując aborcji. W każdym przypadku śmierć dziecka powoduje głęboką, niewidzialną ranę w sercu, w psychice i w ciele matki.

Czy po utracie dziecka jest dla mnie szansa otwarcia się na światło? Czy jest nadzieja, by moje ciało przestało być grobem, a stało się kwitnącym ogrodem? Jak pojednać się z ze sobą samą i z Bogiem po dokonaniu aborcji?

Jeśli te bolesne tematy i pytania są rzeczywistością Twego życia – zapraszamy do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w klasztorze s.s. Benedyktynek w Staniątkach k/ Niepołomic na rekolekcje dla kobiet po utracie dziecka.

Jeśli pragniesz i możesz przeżyć ten czas ze swoim mężem – przyjedźcie oboje, bo on również utracił dziecko…

Jak zwykle, integralna częścią rekolekcji jest warsztat pracy z ciałem, gdyż doświadczenie utraty dziecka nosimy nie tylko w sercu, lecz również i w ciele…

PROWADZĄCY:

Elżbieta Kaczmar – psycholog, psychoterapeutkaa terapii NEST,

Alicja Libura-Gil – nauczycielka tańca współczesnego

o. Konrad Małys OSB – liturgista

KOSZT:

Zwykle za pobyt w domu gościnnym składa się dowolną ofiarę. Jeśli więc Twoja sytuacja finansowa pozwala na opłacenie pełnych kosztów – będziemy wdzięczni. Jeśli jednak nie – niech brak finansów nie będzie dla Ciebie przeszkodą w uczestnictwie w rekolekcjach

KONIECZNIE ZABIERZ: Biblia, notatnik (+ długopis…), wygodny dres + grube skarpety (na warsztat pracy z ciałem)

DODATKOWE INFORMACJE: tel: 535.104.300, e-mail: alibura@poczta.onet.pl

Tags