Zbliża się nowy rok szkolny. Nauczycielom, którzy już planują, jak uatrakcyjnić lekcje, przypominamy, iż Opactwo Benedyktynów w Tyńcu jest pierwszym klasztorem w Polsce, które wyszło naprzeciw grupom szkolnym i innym grupom zorganizowanym, proponując aktywne zajęcia dla dzieci i młodzieży o charakterze lekcji muzealnych, przybliżających historię klasztorów, ich rolę w społeczeństwie, historię książki i klasztornych skryptoriów, a także przemiany w sztuce polskiej i wybrane aspekty polskiej historii.

Warsztaty wpisują się w zakres podstawy programowej i stanowią cenne uzupełnienie i wzbogacenie lekcji szkolnych z zakresu historii, wiedzy o kulturze, j. polskiego i religii.

Warsztaty w Tyńcu a podstawa programowa KLIKNIJ

Liczne zadowolone grupy i kontakt z nauczycielami potwierdza, iż tak dopasowana do wieku i percepcji uczestników forma zajęć pozwala na zdobycie wielu informacji w atrakcyjny, przyjazny sposób.

Zapraszamy serdecznie!!!

 Pełna oferta warsztatów dla dzieci. KLIKNIJ

Pełna oferta warsztatów dla młodzieży. KLIKNIJ

 

Kilka wybranych opinii nauczycieli:

„Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne prowadzącego zajęcia, duża cierpliwość do dzieci i miłe podejście zachęcają do ponownego uczestnictwa”

„Bardzo miłe osoby prowadzące. Zajęcia różnorodne, dzieci wciąż były pobudzone różnorodnymi bodźcami i różne umiejętności były ćwiczone.

„ŚWIETNIE!!! I KOMPETENTNIE !”

„Ciekawa prezentacja tematu, bardzo dobrze dobrane środki edukacyjne”

„Bardzo wartościowe zajęcia”

„Wspaniale podana wiedza (w pigułce) o stylach w sztuce”

„Pani prowadząca zajęcia w sposób niezwykły wprowadziła dzieci w klimaty opactwa i w ten sposób nasi uczniowie bardzo łatwo zaangażowali się i z wielkim zainteresowaniem chłonęli wiedzę i pracowali”