Prowadzący:

——————————————————————————————————————————

ula_lesickaUrszula Lesicka

– psycholog, certyfikowany trener, arteterapeuta, certyfikowany terapeuta Programu Simontona (Simonton Cancer Center), członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji.

Ukończyła wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (specjalność: psychologia stosowana), Program Pomocy Psychologicznej w ujęciu Gestalt, podyplomowy Kurs Arteterapii przy Polskim Instytucie Ericksonowskim, studia podyplomowe „Arteterapia – sztuki plastyczne” na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego, a także zaawansowany kurs trenerski w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM. Jest w trakcie całościowego, podyplomowego Kursu Psychoterapii, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.
Na co dzień pracuje z chorymi i ich bliskimi w krakowskim Stowarzyszeniu Wspierania Onkologii UNICORN, a także z osobami niewidomymi i niedowidzącymi w Polskim Związku Niewidomych. Praca jest dla niej źródłem poczucia sensu oraz prawdziwej radości, a także ciągłą inspiracją do własnego rozwoju i życia pełnią. Uwielbia łączyć swoje pasje, jakimi są: towarzyszenie ludziom w odnajdywaniu nadziei i siebie, odkrywanie Boga oraz sztuka. Ma na swoim koncie wiele autorskich warsztatów psychologicznych oraz projektów z wykorzystaniem sztuki.

————————————————————————————————————–

szymon_maly_grayo. Szymon Hiżycki OSB
– doktor teologii. Studiował teologię oraz filologię klasyczną; odbył specjalistyczne studia z zakresu starożytnego monastycyzmu w kolegium św. Anzelma w Rzymie. Miłośnik literatury klasycznej i Ojców Kościoła. W klasztorze był opiekunem ministrantów i duszpasterzem akademickim. Obecnie jest bibliotekarzem, rektorem studiów oraz pracownikiem Wydawnictwa TYNIEC. Od roku 2013 pełni funkcję mistrza nowicjatu.

 

——————————————————————————————————————————————

Terminy:

  • 2-6.09.2013 – współprowadzi o. Stanisław Kyc OSB
  • 17-21.03.2014

Rozpoczęcie: godz. 17.00  Zakończenie: godz. 14.00

 

Zarys tematu:

Warsztaty rozwoju osobistego stwarzają okazję spotkania z samym sobą oraz sobą wobec drugiego człowieka, grupy. Zajęcia stanowić będą okazję do przyjrzenia się swoim doznaniom, uczuciom, myślom, jak również sposobom reagowania i działania.

Na zajęciach stworzymy bezpieczną przestrzeń, w której znajdzie się miejsce na doświadczenie, wymianę myśli, przyswajanie nowej wiedzy, pracę z ciałem i wyobraźnią, a także własną ekspresję twórczą.  Każdego dnia będziemy uczyć się być bardziej uważnymi na samych siebie, innych ludzi i otaczający świat. Będziemy rozwijać umiejętności relaksowania się, skupiania uwagi, świadomości i percepcji – świadomego przeżywania danej nam chwili. Są one kluczem do pełniejszego, bardziej świadomego i zdrowszego życia. Zapraszam w tę fascynującą i pełną emocji podróż do siebie.

Uwaga: warsztat nie jest terapią grupową ani jej nie zastępuje.

Adresaci

–      osoby zainteresowane własnym rozwojem

–      osoby pragnące poszerzać samoświadomość

–      osoby chcące przyjrzeć się sobie w kontekście interpersonalnym (ja i drugi człowiek, ja w grupie)

–      osoby chcące nabyć nową psychologiczną wiedzę i umiejętności.

 

Koszt udziału:

500 zł + opłata za pobyt

 

STRONA DOMU GOŚCI – zobacz ceny i rodzaje pokojów

 

Zapisz się:

tel. (0-12) 688 5 450, recepcja@jg.benedyktyni.com

 

Przeczytaj i napisz opinie o warsztacie na naszym BLOGU